Tam, gdzie pojawia się rywalizacja, tam pojawia się również brama startowa! Spotykamy ją na większości wydarzeń sportowych, ale także na różnego rodzaju imprezach i eventach. Ma spore rozmiary, ciężko ją więc przeoczyć. Dzisiaj przedstawiamy Ci 5 największych zalet bram startowych, które przemawiają za ich wykorzystaniem w praktyce.

1. Doskonały nośnik reklamowy

Bramy startowe to doskonały nośnik reklamowy. Przestrzeń do dowolnego nadruku jest całkiem spora, możliwe jest więc nadrukowanie dowolnego wzoru, logo czy innej grafiki, charakterystycznej dla danej marki. Nic nie stoi na przeszkodzie, by na takiej bramie nadrukować nazwy partnerów czy sponsorów imprezy, co z pewnością nie umknie uwadze widzów. Brama startowa to miejsce na reklamę, która dotrze do setek, jeśli nie tysięcy odbiorców, w zależności od wielkości imprezy. W końcu to właśnie w kierunku linii startu i mety kierują się wszystkie oczy podczas tego rodzaju wydarzeń sportowych.

2. Podniesienie atrakcyjności wydarzenia sportowego

Zastosowanie bramy startowej znacząco podnosi atrakcyjność wystroju całego wydarzenia. Możliwe jest dokupienie dodatkowego oświetlenia LED, co również wpływa bardzo korzystnie na zwiększenie atrakcyjności w oczach potencjalnego klienta. Bramy startowe tworzą charakterystyczny klimat rywalizacji i sportowego zacięcia, warto więc zastosować ją w linii startu i mety, gdzie będzie nie tylko reklamą, ale także pewnym elementem nawigacyjnym dla uczestników wyścigu czy maratonu.

3. Brak zależności od stałego dostępu do prądu

Bramy startowe są pompowane jednorazowo, nie potrzebują więc stałego dostępu do energii elektrycznej. Daje to ogromną wolność zastosowania bramy na każdej imprezie, bez względu na dostępność prądu. Montaż bramy jest prosty i nie wymaga specjalnych umiejętności, a w komplecie znajduje się wszystko, co jest konieczne do skutecznego zamontowania bramy w odpowiednim miejscu, czyli linki, śledzie i pompka.

4. Wysoka trwałość i wytrzymałość

Bramy startowe tworzone są z bardzo trwałych i wytrzymałych materiałów, odpornych na niekorzystne warunki zewnętrzne. Posiadają podwójne, wzmocnione szwy, co znacząco zmniejsza ryzyko wystąpienia uszkodzenia mechanicznego czy przetarcia. Raz zakupiona brama będzie z powodzeniem służyć przez kolejne lata. Na wypadek wystąpienia uszkodzenia, do kompletu dołączony jest awaryjny zestaw naprawczy.

5. Budowanie identyfikacji wizualnej i świadomości marki

Zastosowanie bramy startowej i zachowanie jej w kolorach danej marki wpływa pozytywnie na budowanie jej świadomości. Nie ulega wątpliwości, że reklama umieszczona właśnie na bramie dotrze do każdego uczestnika i widza sportowych potyczek, warto więc pamiętać, by wykorzystać przestrzeń reklamową maksymalnie. Bramy startowe mają ogromny potencjał, warto więc mądrze go wykorzystać.

Więcej na temat bram startowych stałociśnieniowych przeczytasz tutaj: https://sklep.grupaluxpol.pl