Oferty wielu sklepów ze świecami są skierowane tylko do klientów indywidualnych. A co jeśli pragniemy zamówić ich więcej, dostosować do naszych potrzeb i wiązać z ich zakupem przyszłość swojej marki? Wtedy z pomocą przychodzi hurtownia świec – rozwiązanie dla firm, które chcą związać swoją politykę marki z ekologicznymi i pachnącymi produktami.

Jeśli jesteś właścicielem lub właścicielką salonu SPA, ekologicznego sklepu lub po prostu chcesz posiadać oryginalne gadżety reklamowe – hurtownia świec pomoże znaleźć Ci odpowiedni element reklamowy dla Twojej firmy.

Twoja firma – Twoje zasady

Sukces Twojej firmy to suma wielu czynników: jakości obsługi, cen, oferty czy marketingu. Jeśli natomiast ważne jest dla Ciebie podążanie z duchem czasu oraz słuchanie potrzeb i opinii własnych klientów, to warto pamiętać jeszcze o kilku kwestiach.

Oferowane lub sprzedawane produkty, gadżety reklamowe, a nawet dekoracje w poczekalniach czy salonach piękności – wszystko powinno odzwierciedlać Twoje główne idee. Jeśli ważna jest dla Ciebie ekologia, dbałość o planetę i żyjące na niej stworzenia, to świece sojowe będa idealnym uzupełnieniem Twojego biznesu.

Hurtownia świec zadba o to, by Twoja marka budziła tylko pozytywne skojarzenia. Pomoże w wyborze etykiety, doradzi najlepiej korespondujący z wizją Twojej firmy aromat, a nawet dopasuje wielkość czy ostateczny wygląd do tego, jak mają być wykorzystane świece sojowe w Twojej firmie. 

Czym charakteryzuje się godna zaufania hurtownia świec?

Hurtownia świec, w której złożysz swoje zamówienie, powinna odpowiadać ci nie tylko estetyką produktów czy ich cenami, ale także jakością wykonania, dbałością o partnera biznesowego, a przede wszystkim – wartościami.

Warto wybrać hurtownię, która oferuje świece, dbając o najmniejsze szczegóły; dla której ważna jest planeta i jej przyszłość. Oferowane produkty powinni być stworzone wyłącznie na bazie certyfikowanych wosków sojowych lub rzepakowych i olejków zapachowych.

Hurtownia świec z wyrobami przyjaznymi środowisku naturalnemu to strzał w dziesiątkę. Takie produkty nie powodują uczuleń – są więc idealnym prezentem niemal dla każdego, nawet dla kobiet w ciąży czy alergików. Hurtownia świec oferuje produkty w szklanych słoikach, dzięki czemu mogą być ponownie wykorzystane w duchu less waste. 

Świece sojowe to gama wielu zapachów. Znajdziesz tu zapachy kwiatowe, ziołowe, drzewne, orientalne, ale też przeznaczone na specjalne okazje lub związane z daną porą roku. Wygląd, wielkość, jak i zapach można całkowicie dostosować do Twoich oczekiwań.

Na co jeszcze powinno się zwrócić uwagę przed hurtowym zakupem?

Poza deklarowanymi wartościami, warto zwrócić uwagę również na te podstawowe kwestie. Jakie jest podejście do klienta? Czy czujemy się wystarczająco zadbani w procesie wyboru odpowiednich gadżetów reklamowych czy podarunków firmowych? Jak przebiega kontakt?

Jeśli mamy podobne cele i wartości, oferta od samego początku jest klarownie przedstawiona, a realizacja zamówienia przebiega bezproblemowo, oznacza to, że wybrana przez Ciebie hurtownia świec była trafioną decyzją!

Wybierz hurtownię, która tworzy tylko pozytywne skojarzenia i długoterminowe współprace, do każdego zamówienia podchodzi indywidualnie, mając na uwadze Twoje pomysły i potrzeby.

Trzymamy kciuki, żeby udało Ci się wybrać najlepszego kontrahenta dla Twojej firmy!