Pomimo tego, że wciąż brodziki prysznicowe cieszą się sporą popularnością, to jednak coraz więcej osób decyduje się na montaż odpływów liniowych. Nie ma w tym nic dziwnego ponieważ produkty te posiadają wiele zalet. Jednymi z tych, które cieszą największą popularnością są odpływy prysznicowe Balneo, które znajdują się w hurtowni hydraulicznej Proterm. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na ich temat – koniecznie zapoznaj się z naszym poniższym wpisem. Zapraszamy!

Tanie i sprawdzone – odpływy liniowe Balneo!

Dlaczego warto wybrać odpływy liniowe Balneo? Przede wszystkim dlatego, ponieważ odpływy liniowe Balneo są produktami trwałymi i niezwykle funkcjonalnymi. Posiadają bardzo dobre parametry techniczne, dzięki czemu użytkowanie ich jest tak komfortowe. Poza tam odpływy Balneo dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, różnią się także formą, designem. Z tego względu z łatwością można dopasować je do danej stylistyki łazienki.

Dwustronne odpływy liniowe Duplex od Balneo można zabudować zarówno płytkami ceramicznymi, jak i marmurem. Tym samym odpływy Balneo idealnie komponują się z podłogą w kabinie prysznicowej.

Należy zwrócić uwagę na sam materiał, z którego zostały wyprodukowane odpływy linowe Balneo. Jest to stal nierdzewna, która nie posiada dodatkowo żadnych plastikowych połączeń i części ruchomych. Jakość wykonania oraz sam materiał są gwarantem trwałości. Poza tym dzięki specjalnemu wyprofilowaniu – odpływy Balneo są także efektowne, woda spływa dzięki nim samoistnie do kanalizacji.

Zaletą odpływów linowych Duplex Balneo jest także to, że posiadają niewielką wysokość. Dzięki temu stosowane mogą być nawet tam, gdzie strop nie ma dużej wysokości. Odpływy Balneo zaliczane są do odpływów niskich, ponieważ ich głębokość wynosi zaledwie 52 mm.  Głębokość ta sprawia, że sprawdzą się w praktycznie każdym typie budownictwa – w domach jednorodzinnych, a także i mieszkaniach z wielkiej płyty.

Odpływy liniowe

Gdzie można korzystnie kupić odpływy liniowe Balneo?

Jest wiele miejsc, w których bez problemu kupić można dobrej jakości odpływy liniowe Balneo. Nie wszędzie jednak cena ich jest przystępna a sam produkt dostępny od ręki. Z tych właśnie względów warto jest zapoznać się z ofertą hurtowni hydraulicznej Proterm, w której znajduje się szeroka oferta odpływów liniowych Balneo. Sklep oferuje konkurencyjne ceny, a także fachowe doradztwo podczas każdego etapu realizacji zamówienia. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Zapraszamy!